piątek, 24 maja 2013

Tulipanki i moje imieniny

Nie tak dawno wyszyłam tulipanki te co zestawik był w empiku. Tulipanki wyszły prześlicznie tak bardzo realistycznie.
Dziś są moje imieniny więc zapraszam was na czekoladki i ciacho.


czwartek, 2 maja 2013

Moje hafciki

Jakiś czas temu zrobiłam sobie takie oto drobnostki nie mam ich w domu bo są na wystawie w jednej z bibliotek w Częstochowie. A są to cztery biscornu i trzy zakładki do książek (dwie z kwiatkami i jedna z bohaterem z jakieś bajki)
 Pisałam wam że 8 marca zostałam ciocią małego Kazia i wyszyłam dla niego taki obrazeczek. Mam nadzieję że zostanie doceniony ( bo z tym będzie dość ciężko)
Kiedyś będąc w empiku w moim mieście natrafiłam na taki zestawik nie kosztował za dużo bo 9,90 więc go sobie kupiłam i teraz właśnie szyję te tulipany i jestem już niecierpliwa jaki będzie końcowy efekt. Narazie jak go szyję to wygląda całkiem całkiem fajnie no może oprócz łodyżek bo się trochę zlewają z tłem a i kanwa nie jest za prosta ale to zupełnie nie przeszkadza.
Teraz mam dość długi weekend bo od poniedziałku mam wolne i jakoś mnie nie cieszy. Jest już maj a nie widziałam by kwitły bzy czy konwalie. Ach jak tego pragnę. 
A i jeszcze dzisiaj jak byłam na zakupach weszłam do jednej z moich pasmanterii gdzie zaopatruję się w mulinki i okazało się że jest likwidowana i kupiłam mulinki typu variations czyli takie jakby na jednym pasemku mulina było kilka kolorów za 2,20 więc okazja była i nie wiem czy sobie więcej mulina nie dokupię. Pozdrawiam

Kolejna metryczka

Wyszyłam kolejną metryczkę na komunię tym razem dla Kacpra. Podoba mi się bardzo ten wzór metryczek zarówno dla dziewczyny jak i dla chłopc...