niedziela, 1 sierpnia 2010

Spotkanie z Dorotką(Dota72) i metryczka dla Natalki

Wczoraj spotkałam się z Dorotką(Dota 72),było fajnie pogadałyśmy sobie zrobiłyśmy sobie razem fotki, byłyśmy na kawce i czas tak szybko minął że nawet nie wiem kiedy czas minął i trzeba było się rozstać. A fotki są na ławeczce Biegańskiego(jest to zasłużony dla Częstochowy lekarz jego imienia jest plac, biblioteka, jedno liceum i szpital
Oraz ławeczka Haliny Poświatowskiej znanej Częstochowskiej poetki. W Częstochowie jest także muzeum właśnie tej poetki a na jednym z częstochowskich cmentarzy jest jej grób.
Dzisiaj także skończyłam wyszywać metryczkę dla córeczki koleżanki Natalki i mam nadzieję że cała metryczka rodzicom Natalki się spodoba. A mi się ja wyszywało super.Wogóle wzór mi się bardzo podoba.Tak metryczka wyglądała jeszcze bez literek:
A tak wygląda z literkami, trochę mi nie wyszła literka l ale i tak mi się podoba.
A i jeszcze przy okazji spotkania z Dorotką dostałam od niej oto taki maiły upominek. Dostałam pocztóweczki, broszkę i mulinki( i przyy nich zdarzył się mały wypadek gdyż mulinki wpadły mi do kałuży i wczoraj je suszyłam ale mi już mi wyschły)

3 komentarze:

 1. A nie mówiłam,że marzenia się spełniają!!Cieszę się,że spotkanie doszło do skutku,zdjęcia super!Metryczka rzeczywiście ładniutka:)

  OdpowiedzUsuń
 2. No i spotkanko się udało. Super =)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że spotkanie się udało, dostałaś fajną niespodziankę :).

  A metryczka jest śliczna i na pewno się spodoba :).

  OdpowiedzUsuń

Zawieszam Bloga

  Na dzień 23.08.2021 zawieszam działanie bloga. Poprostu straciłam zapał do jego prowadzenia.Być może kiedyś wrócę ale teraz nie mam chęci ...