Brałam udział w wymiance kawowej organizowanej przez Kasia nawet nie wiedziałam że ona sprawi mi tyle problemów. Ale przygotowałam upominek i raczej nie za bardzo mi się podoba ale mam nadzieję że choć ździebełko spodoba się mojej wylosowance czyli Teresa. A przygotowałam : karteczkę ręcznie robioną z filiżankami i dzbankiem i napisem I Love Coffe, taką jakby zawieszkę z filiżanką z wyszytymi 3 ziarenkami kawy i imieniem, trochę przydasiów, kawki, cukierki o smaku kawy i na zdjęciu nie ma brązowej wstążki
A mi przygotowała upominek Julia z Rybnika i bardzo mi się podoba upominek, jest przepiękny i wspaniały a kartka to mistrzostwo świata. Gratulacje Julka

Bardzo ładne prezenty przygotowałyście
OdpowiedzUsuńBardzo się cieszę że paczka się spodobała :) Pozdrawiam
OdpowiedzUsuń