niedziela, 27 grudnia 2009

Po świętach

Święta święta i po świętach. W tym roku miałam bardzo nieudane święta i cieszę się że w końcu się skończyły. że nie spędziliśmy go jak zawsze tzn brat z rodziną, ja i rodzice.Nie było mojego brata obraził się na nas i do tego stopnia ze nie wpadł na pomysł żeby chociaż złożyć życzenia świąteczne. Jeszcze kilka dni przed świętami wysłał do mnie okropnego sms po którym zrobiło mi się bardzo przykro.I po tym co dla niego zrobiłam że teraz przez niego mam komornikana pensji i tak się odwdzięczył.Zachoweałam sms i jak będzie się prodił to mu go pokażę i niech się gryźnie.Nawet mi się ubierać odświętnie nie chciało.Dopiero wczoraj Ania poprawiła mi humor bo wysłała mi info na gg że wygrałam książkę na blogu "Zacisze Wyśnione" chociaż będę miała prezent gwiazdkowy no oprócz haftowanego secret - pala który przyszedł tak między mikołajem i świętami no i wymianka Hafty Polskie no i aniołek od znajomej w pracy.
A dzisiaj przez przypadek natrafiłamna telewizji TRWAM koncert kolędowy mojego ulubionego zespołu czyli Universe i humor mi się bardzo ale bardzo poprawił. Uwielbiamich piosenki a wszczególności kolędy bo je superowo śpiewają.Chociaż jedna miła rzecz w czasietych świąt.

3 komentarze:

 1. Czasem bywają takie Święta... :( Szkoda... ale oprócz Świąt na pewno będzie jeszcze wiele miłych chwil! :) Jak ta wygrana na przykład! No i kolejne prezenty w wymiankach :) Jest przecież i noworoczna, i walentynkowa :) A ja już szykuję kolejną wymianę ATC - walentynkową :)

  Problem prezentów rozwiązaliśmy w domu tak, że każdy sam sobie za określoną kwotę kupuje to, co najbardziej lubi :) Wtedy pieniądze nie są zmarnowane i nie problemu, że ktoś musi udawać radość z czegoś, co mu się wcale nie podoba... a tak przecież czasem bywa.

  Moje Święta były też smutne przez 5 kolejnych lat, gdy mieszkałam poza domem...

  http://anek73.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że miałaś takie smutne święta :o( Życzę Ci abyś w Nowy Rok weszła z entuzjazmem i radością w serduszku, a wszelki twoje problemy rozwiązywały się z korzyścią dla Ciebie.
  Trzymaj się cieplutko- pamiętaj, że po złych dniach zawsze wychodzi słońce ;o)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przykro mi, że w tym roku miałaś smutne święta ... Mam nadzieję, że cały przyszły rok będzie dla Ciebie bardziej udany i szczęśliwy życzę Ci tego z całego serca :).

  OdpowiedzUsuń

Zawieszam Bloga

  Na dzień 23.08.2021 zawieszam działanie bloga. Poprostu straciłam zapał do jego prowadzenia.Być może kiedyś wrócę ale teraz nie mam chęci ...