wtorek, 8 grudnia 2009

Poszło

Tamarko(Fiolqak),Beatka(zahaftowana) i Karolina(Krzyżykowy Jogger)koło czwartku wyglądajcie listonosza bo coś może znaleźć odemnie. A sąto upominki z zabawy Podaj Dalej i mam nadzieję że choć troszeczkę się spodoba.Zrobiłam upominek tak jak umiałam najlepiej i jest w nim pełno moja serducha.Dajcie znać jak dojdzie że tak późno się za to zabrałam.Ale ten upominek będzie tak jakby mikołajkowo - gwizdkowy chyba źle nie będzie.
Odpowiedzi:
AgnieszkaMD,Ann z Chatki,Ulkaaz i Anek 73 - spotkanie się bardzo udało fajnie było poznać nowe osoby które interesują się tym samym co ja.żejeszcze kilka razy się spotkamy i grono się rozszerzy.
Sabinko - bardzo długo czekałam,upominki się spodobały i się martwiłam tylkotym że inni dostają a ja nie i wtedy głupie myśli przychodzą do głowy.
Ulkaz - Ula ja sięwcale ale to wcale nie przejmuję się tym żemi się "oberwało" bo mnie nie ruszją jakie kolwiek obelgi podmoim adresem nie obchodzą. Ja już dostałamostro w kość na epulsiegdzie przynajmniej raz na miesiąc był mocno nie pochlebny komentarz na mój temat a teraz mnie to nie rusza. A ktośkto pisze sampoakzuje swoją małostowośći swoje wychowanie jakie otrzymał z domu.
Haftowanego Secret - Pala jeszcze nie dostałam i czekam na niego. I mam prośbę do osób które już dostały paczuszkę a nie wpisali na bloga zabawy Haftowany Secret - Pal to żeby pokazali swoje upominki na blogu.Jak nie umiecie wstawić notatki z chęcią pomogę. Piszcie na maila z którego wam wysyłałam kwestionariusze.

2 komentarze:

  1. a ja w ogóle o tym zapomniałam :) tym większą mam teraz i będę mieć później niespodziankę :) i to mi przypomina, że muszę dokończyć moje drobiazgi i ogłosić PIFa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Zawieszam Bloga

  Na dzień 23.08.2021 zawieszam działanie bloga. Poprostu straciłam zapał do jego prowadzenia.Być może kiedyś wrócę ale teraz nie mam chęci ...