wtorek, 18 września 2012

Wymianka z okazji 5 rocznicy powstania forum Babskie Hobby, prezent urodzinowy i tramwaje

Na forum Babskie Hobby była wymianka z okazji 5 rocznicy powstania forum"Babskie Hobby"  ja przygotowałam dla Zajbel takie oto upominki:Notesik z inicjałem, zawieszkę, biscornu, zakładkę, kartkę z 5 oraz coś dla ciała czyli czekoladę i dwie kawki 3 w 1.
 A ja od Zajbel dostałam taki komplecik z papierowej wikliny oraz kawę(tylko niestety takiej nie pijam - ale mama z niej skorzystała)
Moja koleżanka Sejana 6.09 miała Urodziny i przygotowałam dla niej taki prezencik a jest to:żel pod prysznic zapach brzoskwiniowo-malinowy, dezydorant nivea oraz zawieszka, biscornu, zakładka książka "Szydełkowe fantazje" oraz karteczka 

 A od 3.09 na moim osiedlu za moimi oknami zagościły takie oto pojazdy czyli tramwaje. Na początku miały falstart gdyż były problemy z zasilaniem tej linii ale zaraz naprawili , przez dwa dni robili testy i od piątku7.09 puścili na nowo i teraz jeżdżą bez problemu. I nawet dwa dni był tramwaj za darmo na nowej linii. 

Kolejna metryczka

Wyszyłam kolejną metryczkę na komunię tym razem dla Kacpra. Podoba mi się bardzo ten wzór metryczek zarówno dla dziewczyny jak i dla chłopc...