środa, 16 listopada 2011

Wymianka zwierzakowa na forum Hafty Polskie

Nie tak dawno brałam udział w wymiance na forum Hafty Polskie pt: Zwierzaki Górą oprócz tradycyjnych rzeczy wymiankowych teraz był upominek dla zwierzaków. Ja przygotowywałam upominek dla Anetki z Bierunia. I przygotowałam jej następujące upominki:
Bombonierkę "Kocie języczki", herbatki, pocztówki z Częstochowy oraz plakietkę z mojej pracy, karteczkę z myszkami, motylka a dla kotka Anetki karmę Friskies oraz dwie myszki(które się kociakowi bardzo spodobały).
 A ja dostałam dziś swój upominek i jestem nim zachwycona bo dostałam prześliczny obrazek z wyszytym kotkiem,kawki, herbatki oraz kisiele które mam ale zapomniałam dodać na fotkę a dla mojego Miluszka przysmaki Pedigree Pal. Psiak jest zachwycony i już spróbował przysamków.
A u mnie nic ciekawego cały czas tak samo ale nie narzekam w tych wszystkich doświadczeniach które teraz doświadczam próbuję znaleźć pozytywy. Próbuję się nie załamywać zobaczymy na ile to starczy. Pozdrawiam was wszystkich Joasia

3 komentarze:

  1. Miło Cię widzieć Joasiu na blogu,fajnie,ze i Ty z paczuszki masz radość i psiak razem z Tobą ;))

    OdpowiedzUsuń
  2. Piekne rzeczy przygotowałas Joasiu, i piekne tez dostalaś :)

    OdpowiedzUsuń

Papież - hafcik

Ostatnio wyszywam hafcik z papieżem dla sąsiadki i tutaj jest cały skończony a brakuje tła. A teraz kończę powoli wyszywać