wtorek, 26 marca 2013

Wymianka, zakładka i co u mnie

Brałam udział w dwóch wymianach z okazji Świąt Wielkanocnych  jedną na forum Hafty Polskie i Facebooku
Oto jaki prezent przygotowałam z okazji wymianki a więc z robótek ręcznych zrobiłam karteczkę świąteczną, biscornu i zawieszka z kurką a z drugiej strony był kwiatuszek, trochę przydasi, kalendarzyk oraz coś dla ciała czyli kawę cappuccino, herbatki oraz czekoladę nadziewaną z żurawiną oraz taki pakiecik z czterema czekoladkami. Ja swój upominek przygotowałam dla Joli z Nakła nad Notecią
 A ja dostałam upominek od Iwonki z Lubiechowa. I upominek mi się bardzo spodobał a dostałam obrazek wyszyty haftem matematycznym z króliczkiem karteczkę świąteczną, jajeczko na patyczku materiały z okolic Karkonoszy, Jeleniej Góry, Lubiechowa. Najbardziej cieszę się pocztówek które uwielbiam, dostałam również czekoladę, jedno jajeczko z czekolady i kawka.Iwonko dziękuję za upominek jest śliczny
 Dostałam także prezent od organizatorki wymianki  taki upominek"zastępczy" gdyż był problem z moim podstawowym upominkiem. A dostałam takie wielkie jajo z króliczkiem z czekolady i kurczaczkami,kawę cappuccino, czekoladę, przydasie, baranka na święconkę i kartkę świąteczną. Teraz obecnie ten upominek jest dla mnie na urodziny które mam już niedługo.
Edytko bardzo dziękuję za ten upominek jest śliczny
 
Jeszcze nie tak dawno wyszyłam taką oto zakładkę. Jest na kanwie plastikowej i ma 4 różyczki

  Z drugiej wymianki upominku jeszcze nie mam a to co przygotowałam mogę dopiero pokazać w święta więc musicie trochę poczekać.
A tak poza tym to pogodziłam się bratem z czego się cieszę bo w końcu jesteśmy rodzeństwem i powinnyśmy się wspierać. Bo kiedyś jak braknie rodziców to przecież my zostaniemy.Więc narazie żyję w zgodzie z bratem i po świętach go mam zamiar odwiedzić. No i zostałam po raz 4 ciocią tym razem małego Kazia.
I zadaje sobie pytanie czy prowadzić tego bloga czy nie. Z jednej strony chcę pokazać co zrobiłam przez niego poznałam wiele fantastycznych osób a z drugiej mi się nie chce ze względu na małe zainteresowanie nim. I co tu robić.Nie wiem i tak decyzja należy do mnie. Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Sara

Sara moja psinka już urosła i jest bardzo szalona. Ale i tak mocno kochana.