niedziela, 20 września 2015

No i przyszedł czas na recenzję "Igłą Malowane 5/2015"

Gazetkę "Igłą malowane" 5/2015 dostałam w piątek ale w piątek wróciłam do  domu po 19.Najpierw była praca, potem byłam na ćwiczeniach zdrowy kręgosłup.Byłam zmęczona i nic mi się nie chciało. W sobotę znowu od 9 do 14 pomagałam w mojej parafii na takich zabawach i dla dzieci z okazji święta św. Stanisława Kostki. Tam była sztafeta radości oraz konkurs plastyczny i wiedzy o św Stanisławie Kostce. Było bardzo fajnie moje zadanie polegało na podaniu dzieciom picia po sztafecie radości i pilnowałam dzieci przy konkursie plastycznym. Udało się więc jest super.
A dziś mam trochę wolnego więc spróbuję napisać recenzję:
Okładka tej gazety bardzo mi się podoba i na pierwszy rzut ukazuje się przepiękny paw
 A teraz zawartość gazetki: 1. Zakochani - przepiękny prosty haft i do tego uroczy
 2. Sówka matematyczna - bardzo fajny i uroczy hafcik dla miłośników matematyki
 3. Prześwietny miś z bukietem - można wyszyć go krzyżykowo lub  połączyć z haftem wstążeczkowym (dla mnie haft wstążeczkowy narazie to czarna magia) ale może kiedyś uda mi się wyszyć
 4.Taniec żywiołów - ten haft mi się bardzo ale to bardzo podoba może kiedyś się na niego zdecyduję
 5.Urocze hafty dla najmłodszych - hafciki można wykorzystać na rzeczy dla niemolaków a także na metryczki
 Ten słonik jest bardzo uroczy
 6.Maki na wietrze - nie za bardzo mi się podobają
 7. Paw - istne cudo - 
 8. Przepiękna serwetka z różami
 9. Chatka góralska - jesień lubię hafty pejzaży ale ten haft jest strasznie zamazany i ciężki do haftowania ( zdięcie zapożyczyłam od Kasi)
A na koniec najlepsze hafty naszych koleżanek hafciarek i kto wie może kiedyś wyślę swoją prace bo dużo haftuję z gazet "Hafty Polskie"
Gazetka mi się nawet podoba ma wiele inspiracji i to fajne ale jest jedno ale za dużo wielkich haftów a mało mniejszych. Bardzo bym chciała jakieś hafty jednokolorowe na kartki imieninowe czy świąteczne oraz inspiracje na metryczki ślubne czy bierzmowanie  a przed majem komunia

2 komentarze:

Sara

Sara moja psinka już urosła i jest bardzo szalona. Ale i tak mocno kochana.