poniedziałek, 14 września 2009

Jesteśmy najlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Fotka zapożyczona z Gazety Wyborczej.
Jaka wczoraj byłam szczęśliwa z postawy naszych panów na Mistrzostwach Europy. Nawet w najbardziej optymistycznych snach nie sądziłam że dojdą na sam szczyt. Dziękuję im za te Mistrzostwa i za te chwile gdy usłyszałam Mazurek Dąbrowskiego i naszych na najwyższym szczycie podium. Teraz za niedługo grają nasze panie i mam nadzieję że też osiągną sukces i życzę im tego z całego serca.
Ja kibicem siatkówki jestem już ładny kawałek czasu, najpierw były to relacje telewizyjne najczęściej klubu z mojego miasta czyli Częstochowy a potem powoli reprezentacja najpierw męska a potem kobieca. A i nawet chodzę na mecze AZS Częstochowa wiecie takie mecze to są emocje i nawet najlepsza transmisja nie odzwierciedla.
JESTEŚMY NAJLEPSI W EUROPIE HURRRAAAA

3 komentarze:

 1. Nasi górąąąąąąąąą!!!!!!!
  Oglądałam, oglądałam, też jestem szczęśliwa i dumna, że jestem Polką :) Siatkóke kocham od zawsze (a raczej od zmiany przepisów, kiedy to zlikwidowano "przejścia") A zdjęcie piękne, dla takich chwil warto żyć :)
  Kobietkom naszym będę kibicować i mam nadzieję, że powiedzie im się, jak najlepiej, zasługują na to :)
  Pozdrawiam
  Renata

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też uwielbiam siatkówkę, sama kiedyś grałam w klubie, a teraz nie gram i mecze też rzadko oglądam, bo mi szkoda, że ja już nie mogę...

  OdpowiedzUsuń
 3. Łączę się w tej wielkiej, wielkiej radości :)

  OdpowiedzUsuń

Sara

Sara moja psinka już urosła i jest bardzo szalona. Ale i tak mocno kochana.