poniedziałek, 16 listopada 2009

...

U mnie narazie nic się nie dzieje. Oczekuję przesyłek z Robótkowego Secret- Pala(trzeba było wysłać do 15).A moja jeszcze nie doszła.Ani do mnie i moja do kogoś tam. patrzałam na stronkę. Kurcze poczta znowu nawala w czwartek wysłałam priorytetem że w piątek na 100% nie dojdzie,. Ale dziś powinna być. I to mnie martwi. Kota którego mam wyszywać miesiąc październik jeszcze nie dostałam. Więc narazie pustka w mojej skrzynce. Dziś mam ciężki dzień że szkoda gadać. Mam handrę myślałam że chociaż dostanę paczuszkę z robótkowego im się chociaż humor poprawi a tu klapa.Tym bardziej że na tamtą zabawę podałam stary adres i nie zamieniłam go na nowya w tym tygodniu rzadko tam będę bomam popłudniu pocztę. A z poczty nie mam sił tam jechać, chcę jechać do domu i odpocząć.

4 komentarze:

 1. Jeniulko zrob w takim razie cos dla siebie:) Zapal sobie swieczuszki (moze zapachowe?) Zrob sobie kapiel z pianka - pomaluj sobie paznokcie lub zrob maseczke! Taki wieczor tylko dla pielegnacji urody. Polecam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno prezencik niebawem przyjdzie i do Ciebie i rozweseli troszkę te szare dni,ja czekam na jeszcze 3 zaległe paczuszki i mam nadzieję,że Mikołaj dzięki nim właśnie będzie w tym roku szczodry.Trzymaj się!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Asiu mam nadzieję, że paczuszki szybko dotrą i do Ciebie i do osoby, którą obdarowujesz, i mam nadzieje, że dobre samopoczucie szybko do Ciebie wróci :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Asiu kotki powinny do ciebie dotrzeć jutro, najpóźniej za 2dnipozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Kolejna metryczka

Zrobiłam kolejną metryczkę tym razem na chrzest. Trochę mi nie wyszła ale osobie której robiłam się podobała tym razem robiłam ze złotą nit...