poniedziałek, 16 listopada 2009

...

U mnie narazie nic się nie dzieje. Oczekuję przesyłek z Robótkowego Secret- Pala(trzeba było wysłać do 15).A moja jeszcze nie doszła.Ani do mnie i moja do kogoś tam. patrzałam na stronkę. Kurcze poczta znowu nawala w czwartek wysłałam priorytetem że w piątek na 100% nie dojdzie,. Ale dziś powinna być. I to mnie martwi. Kota którego mam wyszywać miesiąc październik jeszcze nie dostałam. Więc narazie pustka w mojej skrzynce. Dziś mam ciężki dzień że szkoda gadać. Mam handrę myślałam że chociaż dostanę paczuszkę z robótkowego im się chociaż humor poprawi a tu klapa.Tym bardziej że na tamtą zabawę podałam stary adres i nie zamieniłam go na nowya w tym tygodniu rzadko tam będę bomam popłudniu pocztę. A z poczty nie mam sił tam jechać, chcę jechać do domu i odpocząć.

4 komentarze:

 1. Jeniulko zrob w takim razie cos dla siebie:) Zapal sobie swieczuszki (moze zapachowe?) Zrob sobie kapiel z pianka - pomaluj sobie paznokcie lub zrob maseczke! Taki wieczor tylko dla pielegnacji urody. Polecam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno prezencik niebawem przyjdzie i do Ciebie i rozweseli troszkę te szare dni,ja czekam na jeszcze 3 zaległe paczuszki i mam nadzieję,że Mikołaj dzięki nim właśnie będzie w tym roku szczodry.Trzymaj się!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Asiu mam nadzieję, że paczuszki szybko dotrą i do Ciebie i do osoby, którą obdarowujesz, i mam nadzieje, że dobre samopoczucie szybko do Ciebie wróci :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Asiu kotki powinny do ciebie dotrzeć jutro, najpóźniej za 2dnipozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Papież - hafcik

Ostatnio wyszywam hafcik z papieżem dla sąsiadki i tutaj jest cały skończony a brakuje tła. A teraz kończę powoli wyszywać