czwartek, 19 listopada 2009

Dzień pocztowy????

Dzisiaj miałam dzień tak jakby pocztowy bo i ja wysyłałam upominekna HSP do ... dowiecie się w swoim czasie. A że wysyłałam go dziśz samego rana i do tego wysłałam ten liścik upominek priorytetem że choć trochę się spodoba w końcu to dobra zabawa się liczy.A jak dziś zaszłam do mieszkania swojego zastałam awizo na list polecony i poszłam na pocztę a w liście były tam ukryte skarby w ramach zabawy Robótkowy Secret - pal. Dostałam upominek od dziewczyny o nicku Czarownica71. I stwierdziłam że skądś ten nick i imię i nazwisko znam a skąd z zabawy Haftowany Secret - Pal.Mi wysyłała swój kwestionariuszna tą zabawę. Ale zobaczcie co dostałam wszystko mi się bardzo podoba: dostałam kanwę drukowaną z końmi(będzie na upominek dla chrześnicyższy czas przebićuszy na nowo),mały tambotrek na 100%się przyda, książeczkę z haftami dla małych dzieci(może coś z tego wyszyję Izuni)koraliczki czerwone, mulinki anchora, superową zawieszkę z choineczką i dzwoneczkiem, apaszkę i przecudną karteczkę nie wiem co to za technika ale kartka jest superowa.Szkoda tylko że nie dostałam widokówki z Radlina bo nie mam jeszcze takiej a ja zbieram widokówki. Paczka jest super nawet bez słodkości i czegoś do picia. W stu procentach mi odpowiada.
A jak wróciłam do domku to czekałamnie druga niespodzianka bo doszły koty w ramach zabawy Robin Round. Teraz mam 3 koty w kolejcedozrobienia i muszę się wziąść za nie by za bardzo nie poóźnić bo i tak sporo opóźniłamw tej zabawie.No to kończę Część i życzę miłego wieczora.

3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. ciesze się, że jesteś zadowolona z prezentu :-)
  karteczkę robiłam sama i to technika quilling - papier cięty na wąskie paseczki potem zwijany i naklejany, technika popularna w krajach anglosaskich, a perełki to nie perełki tylko kuleczki żelowe do kwiatów ciętych, najpierw trzeba je namoczyć 24 godziny w wodzie potem wsypać do wazonu i można wstawić kwiaty, wygląda to bardzo efektownie ( nie jest już potrzebna woda )
  pozdrowienia Ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. dostałaś super paczuszkę Asiu, masz na skrzynce wiadomość ode mnie - pilne !

  OdpowiedzUsuń

Papież - hafcik

Ostatnio wyszywam hafcik z papieżem dla sąsiadki i tutaj jest cały skończony a brakuje tła. A teraz kończę powoli wyszywać