Moje hobby, moje życie
Wow, mi się podoba i to bardzo. Hafcik cudny. Pomalutku skończysz.
Będzie cudny haft , nawet mimo błędu, ja tam nic nie widzę :)))
Bardzo ładny :)
Mi sie również bardzo podoba :) jest prześliczny i uroczy :)
Piękna będzie ta jesień na Twoim obrazie.
Na dzień 23.08.2021 zawieszam działanie bloga. Poprostu straciłam zapał do jego prowadzenia.Być może kiedyś wrócę ale teraz nie mam chęci ...
Wow, mi się podoba i to bardzo. Hafcik cudny. Pomalutku skończysz.
OdpowiedzUsuńBędzie cudny haft , nawet mimo błędu, ja tam nic nie widzę :)))
OdpowiedzUsuńBardzo ładny :)
OdpowiedzUsuńMi sie również bardzo podoba :) jest prześliczny i uroczy :)
OdpowiedzUsuńPiękna będzie ta jesień na Twoim obrazie.
OdpowiedzUsuń