wtorek, 19 stycznia 2010

Kot październikowy już wyszyty i co u mnie

I następnego kotka wyszyłam tym razem październikowego.I nawet szybko mi się szylo najwięcej problemu mialam z wyszyciem backstichy w dyni oraz wyszyciem nietoperza.

A yak wyglądają wyszyte wszystkie kotki u Ewy.

teraz został mi jeszcze kot na listopad i nie wiemkiedy gowyszyję a ztego względ żemuszę dokupić muliny ale może zacznę i zostawię na koniec te miejsca gdzie nie mam mulin.
A mnie katastrofa ostatniodostalam ochrzan o to że bioręudzialw wymiankach. Że wydaję pieniądze na glupoty a w domu nie ma kasy.Wcaleto mile niebylo. Gdyż te wymianki byly chyba jedyną radoscią które mnie trzymaly jako tako.Izawszeliczylam żejakawymianka będzie w okolicach urodzin czy imienin to byłprzezemnie traktowany jako prezent na te moje swiętoa tak teraz klapa. Moje urodziny i imieniny będą okropnie smutne bez prezentów. Bo ja nigdy nie dostawalam żadnych upominków ateraz jakjest katastrofa finansowa to już nawet nie mam co marzyć. Więc wypisałam się zwymianek w których nie bylo jeszcze losowania czyli na ATC u Ani i mojej wymianki razem z Ewą co organizowałam. I z tego boleję najbardziej. Zyczę wszystkim milych i fajnych upominków na tych wymiankach, będę wam kibicowała. I patrzyla z smutkiem że ja też miałam dostać ale cóż na to poradzę.

7 komentarzy:

 1. Głowa do góry Asiu !!! Czasem tak bywa ale nie można się poddawać. Troszkę więcej pozytywnego myślenia - wiem, że to w takiej sytuacji trudne ale pomaga. Uściski :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę że kotów na moim kalendarzu przybywa. Szkoda, że się wypisałaś z wymianek to zawsze wielka radość, ale napewno przyjdzie taki czas że w twoim życiu będzie sama radość a nie tylko smutki
  http://wwwewkaka19.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. szalejesz Asiu z tymi kotkami, czekam z niecierpliwością na listonosza :).
  Przykro mi, że musiałaś się wypisać z wymianek tym bardziej, że wiem ile dają radości. Mam nadzieję, że szybko się poprawi Twoja sytuacja materialna :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Asiu głowa do góry - po każdej burzy wychodzi słoneczko :) i napewno niedługo u Ciebie też wyjdzie i problemy się zmniejszą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. przperaszam za to wyzej :) nie wiem dlaczego kod z obrazka wkleilo mi zamait kometnarza :)
  przesliczne te kotki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję, że osoba, przez którą zrezygnowałaś, przeczyta to i że będzie jej co najmniej głupio!

  OdpowiedzUsuń

Papież - hafcik

Ostatnio wyszywam hafcik z papieżem dla sąsiadki i tutaj jest cały skończony a brakuje tła. A teraz kończę powoli wyszywać