Próbowałam zrobić kółeczko haftem matematycznym i mi nie wyszło próbowałam to zrobić książki i nie potrafię tego zrozumieć. Ale to moja próbka i będę jeszcze próbowała zrobić owal tym haftem.A może coś jeszcze trzeba doszyć pomóżcie
Od kilku dni próbuję się dostać na bloga Agi (Raeszka) i nie mogę się dostać gdyż wyskakuje mi że tam jest załączone jakieś złośliwe oprogramowanie i nic się da przeczytać czy u was też tak jest. Mam nadzieję że niedługo będę mogła czytać bloga Agniesi
Nie znam się całkowicie na tym hafcie ,ale jak na pierwsze próby wygląda mi to całkiem ,całkiem dobrze,mam nadzieję,że dojdziesz do sukcesu;)
OdpowiedzUsuńPróbuj!!!
OdpowiedzUsuńSpecjalnie dla Ciebie mały schemacik!!!
Odebrałaś wiadomość?
;)