wtorek, 8 grudnia 2009

Poszło

Tamarko(Fiolqak),Beatka(zahaftowana) i Karolina(Krzyżykowy Jogger)koło czwartku wyglądajcie listonosza bo coś może znaleźć odemnie. A sąto upominki z zabawy Podaj Dalej i mam nadzieję że choć troszeczkę się spodoba.Zrobiłam upominek tak jak umiałam najlepiej i jest w nim pełno moja serducha.Dajcie znać jak dojdzie że tak późno się za to zabrałam.Ale ten upominek będzie tak jakby mikołajkowo - gwizdkowy chyba źle nie będzie.
Odpowiedzi:
AgnieszkaMD,Ann z Chatki,Ulkaaz i Anek 73 - spotkanie się bardzo udało fajnie było poznać nowe osoby które interesują się tym samym co ja.żejeszcze kilka razy się spotkamy i grono się rozszerzy.
Sabinko - bardzo długo czekałam,upominki się spodobały i się martwiłam tylkotym że inni dostają a ja nie i wtedy głupie myśli przychodzą do głowy.
Ulkaz - Ula ja sięwcale ale to wcale nie przejmuję się tym żemi się "oberwało" bo mnie nie ruszją jakie kolwiek obelgi podmoim adresem nie obchodzą. Ja już dostałamostro w kość na epulsiegdzie przynajmniej raz na miesiąc był mocno nie pochlebny komentarz na mój temat a teraz mnie to nie rusza. A ktośkto pisze sampoakzuje swoją małostowośći swoje wychowanie jakie otrzymał z domu.
Haftowanego Secret - Pala jeszcze nie dostałam i czekam na niego. I mam prośbę do osób które już dostały paczuszkę a nie wpisali na bloga zabawy Haftowany Secret - Pal to żeby pokazali swoje upominki na blogu.Jak nie umiecie wstawić notatki z chęcią pomogę. Piszcie na maila z którego wam wysyłałam kwestionariusze.

2 komentarze:

  1. a ja w ogóle o tym zapomniałam :) tym większą mam teraz i będę mieć później niespodziankę :) i to mi przypomina, że muszę dokończyć moje drobiazgi i ogłosić PIFa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Papież - hafcik

Ostatnio wyszywam hafcik z papieżem dla sąsiadki i tutaj jest cały skończony a brakuje tła. A teraz kończę powoli wyszywać