czwartek, 7 maja 2009

Gazetka i wymianki


Dziś kupiłam sobie gazetkę pt. Wena, bo uważam że jest to ciekawa gazetka a w gazetce podobały mi się szydełkowe konwalie(moje ukochane kwiaty), koszyczek z papierowej wikliny, papierowe kwiaty i hafciki jeżyków. Niestety nie kupię w tym miesiąców gazetki Hafty Polskie bo nic w niej ciekawego nie ma ani nawet wzorku komunijnego a teraz jest ten okres. A i jestem zapisana na Robótkowy Secret - Pal i wymiankę u Maranty. Do oby dwóch wymianek jestem już gotowa i Secret- Pala dziś wysłałam i już jest w drodze i jestem ciekawa jak się spodoba upominek trochę się obawiam czy trafię gust obdarowanej, zobaczę na następny tydzień jak do niej przyjdzie. Mam nadzieję że się spodoba ...... A co przygotowałam pokażę jak przyjdzie do niej bo fotkę upominku mam już wgrany na komputer. Wymiankę u Maranty wyślę jutro i też jestem ciekawa czy się spodobają upominki a co przygotowałam nie mogę pokazać do momentu jak zostanie ogłoszone kto komu szykował upominek.Jak już będzie to wam pokażę(nie mam tylko jednej rzeczy bo dodałam je później. A teraz mam stresa jak się spodobają upominki dziewczynom. Trzymajcie kciuki.

2 komentarze:

  1. gazetka wygląda ciekawie, ja też uwielbiam konwalie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. TEŻ CZĘSTO KUPUJĘ WENE BO SĄ TAM NAPRAWDĘ CIEKAWE POMYSŁY NA PRZERÓŻNE ROBÓTKI HOBBY ITP. CZĘSTO POJAWIAJĄ SIĘ TAM TEŻ MOTYWY NA HAFT KRZYŻYKOWY.

    OdpowiedzUsuń

Papież - hafcik

Ostatnio wyszywam hafcik z papieżem dla sąsiadki i tutaj jest cały skończony a brakuje tła. A teraz kończę powoli wyszywać