czwartek, 7 maja 2009

Gazetka i wymianki


Dziś kupiłam sobie gazetkę pt. Wena, bo uważam że jest to ciekawa gazetka a w gazetce podobały mi się szydełkowe konwalie(moje ukochane kwiaty), koszyczek z papierowej wikliny, papierowe kwiaty i hafciki jeżyków. Niestety nie kupię w tym miesiąców gazetki Hafty Polskie bo nic w niej ciekawego nie ma ani nawet wzorku komunijnego a teraz jest ten okres. A i jestem zapisana na Robótkowy Secret - Pal i wymiankę u Maranty. Do oby dwóch wymianek jestem już gotowa i Secret- Pala dziś wysłałam i już jest w drodze i jestem ciekawa jak się spodoba upominek trochę się obawiam czy trafię gust obdarowanej, zobaczę na następny tydzień jak do niej przyjdzie. Mam nadzieję że się spodoba ...... A co przygotowałam pokażę jak przyjdzie do niej bo fotkę upominku mam już wgrany na komputer. Wymiankę u Maranty wyślę jutro i też jestem ciekawa czy się spodobają upominki a co przygotowałam nie mogę pokazać do momentu jak zostanie ogłoszone kto komu szykował upominek.Jak już będzie to wam pokażę(nie mam tylko jednej rzeczy bo dodałam je później. A teraz mam stresa jak się spodobają upominki dziewczynom. Trzymajcie kciuki.

2 komentarze:

  1. gazetka wygląda ciekawie, ja też uwielbiam konwalie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. TEŻ CZĘSTO KUPUJĘ WENE BO SĄ TAM NAPRAWDĘ CIEKAWE POMYSŁY NA PRZERÓŻNE ROBÓTKI HOBBY ITP. CZĘSTO POJAWIAJĄ SIĘ TAM TEŻ MOTYWY NA HAFT KRZYŻYKOWY.

    OdpowiedzUsuń

Ulubiona pisarka

Moją ulubioną pisarką jest Lucinda Riley. Uwielbiam jej książki. Przygodę z jej książkami zaczęłam od serii "Siedem sióstr" która...