czwartek, 7 maja 2009

Miłe spotkanie i różne takie.

Wczoraj jak wracałam z pracy a tzn jak jechałam do rodziców spotkałam koleżankę która też haftuje i poznaliśmy się na forum Hafty Polskie Dorotkę. Chodziłyśmy sobie po mieście, znaleźliśmy sklep gdzie mulinki w hurcie są po 80 groszy.Pogadałyśmy sobie i poszliśmy w swoją stronę.Na po weekndzie umówiona jestem z drugą znajomą z forum Maranciaki Asią ale my się znamy też z innej strony gdyż jej mąż jest chrzestnym mojej bratanicy i kuzynem mojej bratowej.Ale umówiliśmy się w następny wtorek ale w jakie miejsce jeszcze się dogadamy.Czyli raczej miło minął mi dzionek.Wczoraj skończyłam szyć wzorek na igielnik ale nie pokażę teraz gdyż będzie prezentem dla mojej wylosowanki w konkursie u Edy - jeszcze muszę zeszyć i wypełnić czymś w środku i koniec. Także wczoraj trochę robiłam upominek dla wylosowanki z wymianki u Maranciaków, mam nadzieję że spodoba się upominek a i wczoraj także pokupowałam upominki do Robótkowego Secret - Pala i spakowałam paczuszkę i dziś jak będzie kaska to wyślę ją(tu też mam nadzieję że się spodoba - mam trochę obawy). Ciekawe co dziś mnie spotka zobaczę. A i w niedzielę idę na przedstawienie "Klimakterium i już" przedstawienie z teatru Rampa, będzie on wystawiany w filharmoni w Częstochowie no i nie mogę się doczekać.

1 komentarz:

  1. jakby tak człowiek umiał czytać myśli, to by się okazało, ze wokół nas są same hafciareczki takie jak my :), a wszystkie prezenty na pewno będą się podobać :)

    OdpowiedzUsuń

Ulubiona pisarka

Moją ulubioną pisarką jest Lucinda Riley. Uwielbiam jej książki. Przygodę z jej książkami zaczęłam od serii "Siedem sióstr" która...