sobota, 22 sierpnia 2009

Metryczka mojej mamy i inne....

Moja mama robi taką metryczkę na ślub dla syna znajomej z pracy. Ślub jest w październiku a mama będzie wyszywała tło. I jak widać że już troszkę zrobiła.W tej chwili wygląda tak:
A u mnie cały czas tak samo czyli okropna nuda i ostatnio nie mam na nic ochoty nawet na robótki. Poprostu mam okropnego lenia i nie mogę się przemóc. Boję się bo mam do zrobienia serwetkę na wymiankę na forum Hafty Polskie które ostatnio jakby nie działa ale wiem że mają jakieś problemy.Tu trzeba szybko zrobić a tu brak chęci na robótki i nie mogę się przemóc. Oraz na wymiankę na forum u maranty i jedną częśc mam zrobioną(zrobiłam na coś innego jak jeszcze nie przyszło znużenie) i upominki na wymiankę podaj dalej.
I już nie długo 23.08 będzie rocznica jak zaczęłam na poważnie pisać bloga najpierw na bloxie a teraz na blogspocie.Mój pierwszy wpis po powitaniu był o tym USA została mistrzem olimpijskim w siatkówce i o serialach.I organizowałam jedno candy. Teraz nie zamierzam jakoś szczególnie obchodzić rocznicę bo nie mam pomysłu.

6 komentarzy:

 1. Piękna będzie pamiątka- pogratuluj mamie, pozdrawiam i życze ci szybkiego powrotu do xxxx:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo, ta pamiątka to bedzie cudowna :) A Tobie życzę powrotu do wyszywania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak mam właśnie taki nastrój, to nawet nie walczę z tą niechęcią - poświęcam czas na czytanie, czekoladę i inne dopieszczanie się. Robótki nie uciekną :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oh to będzie fantastyczna pamiątka! Patrząc na ten wzór sama nabrałam ochoty na ślubną metryczkę :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasami taka niemoc każdego dopada,ale na pewno minie,a terminy...zawsze można przesunąć.Pozdrawiam i gratuluję mamie-piękna pamiątka ślubna będzie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Twoja mama wyszywa cudną metryczkę i mam nadzieję, że dobre samopoczucie Ci wróci szybciutko :)

  OdpowiedzUsuń

Papież - hafcik

Ostatnio wyszywam hafcik z papieżem dla sąsiadki i tutaj jest cały skończony a brakuje tła. A teraz kończę powoli wyszywać