środa, 8 lipca 2009

Plany metryczkowe

Już niedługo mam zostać po 3 ciocią więc powoli wybieram jaką metryczkę wyhaftuję bratanicy lub bratankowi. I wymyśliłam że połączę dwa hafciki. Jeden jest do kartki z okazji narodzin a drugi są misie. I jak będzie chłopczyk to wyhaftuję wzorek niebieski i pana misia a jak dziewczynka to będzie hafcik różowy plus pani misiowa.Mam taki pomysł by z góry w lewym boku wyhaftować dziecinkę a z dołu z prawego boku misia i jakoś to fajnie połączyć a w środku napisy tzn imię, data urodzin i wagę i wzrost.

I mam do was kilka pytań:
 • czy dodać godzinę urodzenia maluszka
 • czy dobry pomysł będzie z połączenia tych dwóch wzorków.
 • czy wybrać jakiś inny wzór.
A tak pozatym to wczoraj się wzięłam za kota lipcowego i okazało się że za mało będę muliny na samego pana kota czyli będzie dokupywanie mulinek.Wczoraj także zrobiłam wpisik do notatnika ale ten o mnie i dodałam osobno pocztówkę z mojego miasta.
Dziękuję wszystkim za komentarze i wszystkie miłe słowa. Zapraszam na mojego bloga.

2 komentarze:

 1. Asiu moim zdaniem masz super pomysł z połączeniem tych obrazków, ja bym dodała godzinę im więcej informacji tym fajniejsza pamiątka "na potem", ja do kotka lipcowego też będę musiała dokupić kolorki ale, to dopiero w sobotę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Połączenie wzorków też mi się podoba :) Ja tam obrarowywanych poprstu się spytam pod pretekstem coś tam robie co mam umieścić na metyczce. Powiedzieli, ze chcą godzine to mieli :D A czym więcej inforacji tym żeczywiście większa pamiątka :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Papież - hafcik

Ostatnio wyszywam hafcik z papieżem dla sąsiadki i tutaj jest cały skończony a brakuje tła. A teraz kończę powoli wyszywać