niedziela, 5 lipca 2009

Widoki

Takie oto widoki towarzyszyły mi w dzieciństwie z okna mojego pokojuNie są piękne ale przyzwyczaiłam. Niżej taki barak to dom działkowca i tam organizują różne wesela.Z mojego okna także widać Jasną Górę ale jak tatko robił fotki pominął to. No i oczywiście są działki.

A takie są widoki ze strony dużego pokoju moich rodziców, dalej jak jest ładna pogoda to widać Zamek w Olsztynie Częstochowskim.
Poniżej widać trochę Szkoły Podstawowej do której chodziłam od 6 klasy( wtedy zosta ła oddana do użytku) na fotce widać budynek A i B(gdzie są sale lekcyjne, obecnie w budynku A jest gimnazjum) oraz sale gimnastyczne.
Tutaj wam pokazuję moje życie. W obecnym mieszkaniu mam widok z okna na inne bloki.Bo mieszkam na parterze. A jak mieszkałam u rodziców to mieszkałam na 11 piętrze i największy był ból jak winda się zepsuła i jak wymieniali windę bo wtedy trzeba było drałowoać te 12 piętr.

2 komentarze:

  1. Kilka ładnych lat temu miałam okazje być na tym zamku i strasznie mi sie tam podobało piękne urocze miejsce :)

    OdpowiedzUsuń
  2. oj jak wysoko ja przy moim lęku wysokości nawet bym na balkon nie wyszła hihi

    OdpowiedzUsuń

Papież - hafcik

Ostatnio wyszywam hafcik z papieżem dla sąsiadki i tutaj jest cały skończony a brakuje tła. A teraz kończę powoli wyszywać